اخبار

رنگ مد سال ۲۰۱۷ چیست؟

رنگ مد سال ۲۰۱۷ چیست؟

 

خیلی از ما هر ساله به دنبال شناختن رنگ مد سال هستیم تا آنرا در تیپ و دکوراسیون منزل خود به کار ببریم. انتخاب رنگ سال یک رسم قدیمی است که سراسر دنیا از آن استقبال می کنند، این وظیفه سالهاست به عهده موسسه پینتون است. پانتون یا پنتون شرکتی است واقع در شهر کارلستات نیو جرسی که به ‌‌خاطر سیستم رنگ پانتون که فضایی رنگی و اختصاصی است و در صنایع به ‌ویژه چاپ استفاده می ‌شود، شناخته می‌شود. از این سیستم گاهی نیز در تولید رنگ، قماش و پارچه و پلاستیک نیز استفاده می‌شود. امسال هم طبق معمول با فرارسیدن سال نو میلادی، رنگ سال معرفی شد. رنگی که رفته رفته پشت ویترین های لباس فروشی و لوازم آرایشی راه می یابد و خود را به مبلمان و محصولات دیگر خانگی تحمیل می کند.

رنگ سال 2017 چیست؟

رنگ سال ۲۰۱۷ چیست؟

 

رنگ سال پیشنهادی پینتون، رنگ سبزی که ته مایه زرد دارد، است. این رنگ، رنگ طبیعت است و روزهای آغازین پاییز را تداعی می کند. فلسفه موسسه پینتون در انتخاب رنگ سبز این بوده که نماد اتصال دوباره ما با طبیعت، زمان احیاء، بازیابی و تجدید رنگ سبز طبیعت است. این رنگ سبز، رنگی خنثی است و برای مردم این دوره که غرق در مشکلات و زندگی شهر نشینی هستند یک رنگ آرامش بخش و تداعی کننده طبیعت است.

این تغییر با گسترش همه چیز رسا سبز در زندگی روزمره از طریق برنامه ریزی شهری، معماری، شیوه زندگی و طراحی انتخاب سطح جهانی منعکس ثابت در حاشیه، سبز در حال حاضر به خط مقدم کشیده – آن را یک رنگ در همه جا حاضر در سراسر جهان است.

رنگ سال 2017 چیست؟

رنگ سال ۲۰۱۷ چیست؟

رنگ سال 2017 چیست؟

رنگ سال ۲۰۱۷ چیست؟

 

استفاده از این رنگ طبیعی در دکوراسیون برای آشپزخانه، اتاق غذاخوری، میز، لوازم خانگی کوچک و منسوجات قابل استفاده در خانه بسیار مناسب می باشد.

رنگ سبز همواره در منسوجات و در کل صنعت مد مورد توجه بوده و طراحان همیشه از این رنگ استفاده کرده اند.

رنگ سال 2017 چیست؟

رنگ سال ۲۰۱۷ چیست؟

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا