آرایش

نکات آرایش سریع و ماندگار

نکات آرایش سریع و ماندگار

همه می‌دانیم که پخش شدن آرایش در طول روز چقدر آزاردهنده است. تجدید آرایش چیزی است  که زیبایی آرایش‌تان را دوباره احیا می‌کند، اما چگونه این کار را بدون پخش کردن آرایش قبلی‌ میتوان انجام داد؟

آرایش سریع و ماندگار

آرایش سریع و ماندگار

– اگرشما پوست چربی دارید، چربی اضافی پوست را با زدن دستمال کاغذی پاک کنید. برای دیر چرب شدن پوست‌تان میتوانید مقداری پودر مات کننده آرایشی را به نقاطی که چربی زیادی دارد بزنید.

– بعد از این که  چربی اضافه پوست‌ صورتتان  را پاک کردید، از یک پد نرم و سبک برای یک دست کردن کرم‌ پودر و رژگونه تان  استفاده کنید (این مرحله مختص افرادی است که دارای پوستهای خشک هستند). و به صورت ضربه ای کرم پودر را روی صورت بزنید تا کرم بر روی  صورتتان صاف و یکدست شود

– همچنین اگر زیر چشم هایتان گود و تیره به نظر میرسد از مقداری کانسیلر برای زیر چشم ها استفاده کنید.

– اگر رژلبتان کمرنگ شده باقی مانده ی رژتان را از لب ها پاک کنید،مقداری برق لب برای نرم شدن لب ها بزنید سپس دوباره از رژ لب استفاده کنید.

– اگر کرم پودرتان از روی مناطقی که لک داشت یا جوش دار بود پاک شده باشد دوباره کرم پودر  رابه همان نقاط بزنید تا نقاط لک دار را پوشش دهد.

– در صورتی که رژ گونه تان در حال کمرنگ شدن است میتوانید آن را تجدید نمایید.

– با استفاده از پد آرایشی ،قسمت هایی از مواد آرایشی پخش شده زیر چشم را پاک کنید و همچنین قبل از زدن خط چشم حتما سایه پودری بیرنگ پشت پلک هایتان بزنید سپس خط چشمتان را بکشید تا پخش نشود..

– اگر سایه پشت پلک هایتان پخش شده ابتدا با استفاده از دستمال مرطوب پشت پلک ها پاک کنید سپس یک رنگ ملایم از سایه چشم پودری را انتخاب کرده و پشت پلک هایتان زنید به طوری که رنگ سایه با فرم و حالت و رنگ چشمانتان هماهنگی داشته باشد..

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا