آرایش

کرم BB در مقابل کرم CC !!

کرم BB در مقابل کرم CC !!

یکی از مهمترین محصولات جدید در زیبایی، کرم‌های BB و CC برای پوست هستند. انتخاب یکی از آنها می‌تواند کمی سخت باشد، و خانم‌های بسیاری از ما می‌پرسند که تفاوت اصلی این دو نوع کرم در چیست؟

کرم BB و کرم CC

کرم BB و کرم CC

 واقعا تفاوت کرم BB و کرم CC در چیست؟؟

BB مخفف Beauty Balm (بالم زیبایی) است .این محصولات، چند کاره هستند: یک پرایمر غیر روشن کننده، فونداسیون سبک، مرطوب کننده، و ضد آفتاب در یک محصول با خواص ضدپیری.

CC مخفف Color Corrective (اصلاح کننده رنگ) است، و کرم CC حاوی یک پرایمر روشن کننده پوست، فونداسیون سبک، مرطوب کننده، ضد آفتاب، ترکیبات ضد پیری و گاهی اوقات تقویت کننده‌های کلاژن است.

کرم BB معمولا کمی سنگین‌تر بوده و برای پوست‌های خشک بهتر است. تمرکز اصلی کرم BB روی پیشگیری و مراقبت است. در حالیکه کرم CC کمی سبک‌تر بوده، بنابراین برای پوست‌های مستعد آکنه بهتر است، و بر پوشاندن مشکلات موجود پوستی تمرکز می‌کند.

این فرمول‌های جدید، اساسا یک نسخه ارتقا یافته از مرطوب کننده‌های رنگی با مزایای اضافه هستند. آنها یک راه حل سریع هستند که پوستتان را بهبود می‌بخشند.

از انگشتانتان برای پخش نمودن کرم BB یا کرم CC روی سراسر پوست از جمله روی پلک‌ها استفاده کنید.

کرم BB و کرم CC برای مواردی که میخواهید یک آرایش سریع را تجربه کنید و وقت و زمان زیادی ندارید تا از سرم مرطوب کننده، کرم مرطوب کننده برای تغذیه پوست و یا کرم پودر یا پنکیک برای پوشاندن خطوط صورت در دسترس ندارید بسیار عالی هستند و ترکیبی از مرطوب کننده و فونداسیون را ارائه می دهند.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا